#1 2013-01-18 14:03:08

John Grimm

Gracz

Zarejestrowany: 2012-11-12
Posty: 12

Hirohito

Imię: Hirohito
Klan: ----
Wiek: 21 lat
Pochodzenie: Konoha
Historia:
-Hahahaha!<Białowłosy shinobi roześmiał się bezdusznie..w jego oczach płonęła żądza mordu. Jednym ze swych ostrzy wycelował w pierś klęczącego przed nim, młodego chłopaka.>
-Zrób to tchórzu..<Warknął młodzieniec..oddychał ciężko, był wykończony po długiej walce.>
-Nie tak prędko.<Białowłosy splunął w bok i wyszczerzył zęby w paskudnym uśmiechu..po nim także widać było oznaki zmęczenia.>-Ciekaw jestem co teraz powiedziałby Twój mentor, gdyby Cię widział..pewnie nic, ostatnio usłyszałem że robaki wyjadają mu ślepia..ah ten Zabuza..zawsze miał problemy z dobieraniem sobie uczniów..pewnie przestraszył się kiedy zauważył że w tak młody wieku przerosłeś go umiejętnościami...i co na to ten rybi pysk, Kisame? Byłeś tam przecież, gdy tworzyli jeszcze tych śmiesznych mistrzów miecza, prawda?<Parsknął na samo wspomnienie o tej grupie.> Jak widać, porzucenie Ciebie i zajęcie się tamtym dzieciakiem, nie wyszło mu na dobre. Nie wiedziałem o tym gdy podsuwałem Gato pomysł wynajęcia Zabuzy to akcji w kraju Fal.. Hehe..teraz ja miałbym spokój a Ty gryzłbyś glebę z tym nieudacznikiem...Ale..co się odwlecze, i tak dalej..haha.
-<Chłopak zacisnął powieki.>-Nie chcę tego słuchać..Ty gnoju!<Udało mu się zakrzyknąć przez cisnące się do oczu łzy. Czuł jak na powrót wzbiera w nim wściekłość.>
-Hyhyhy...Ale posłuchasz..czy tego chcesz czy nie...przyznam że jesteś cierniem w mojej dupie braciszku.
Długo nie mogłem pojąć jak to się stało że to Ty urodziłeś się geniuszem..a nie ja. W końcu jestem pierworodnym synem..to znaczy byłem..<Ponownie się roześmiał.>Ostatecznie jednak zrozumiałem..Bo widzisz...Potęga jest to coś co jedni otrzymują z racji swego urodzenia..tak jest w Twoim przypadku. Inni zaś otrzymują ją w darze...dla reszty jest ona przeznaczeniam.<Jego oczy błysnęły szaleńczo.>
-Hahahaha..<Tym razem to młodszy się roześmiał.>Przeznaczeniem? Twoim przeznaczeniem jest umrzeć z mojej ręki. Sczeźniesz w jakimś dole, zapomniany przez wszy..UHH!!!..<W tym momencie otrzymał potężnego kopniaka w brzuch, tak że odleciał na kilka metrów i uderzył plecami o drzewo.>
-MILCZ SZCZENIAKU! ZOSTANE LEGENDĄ!!<Białowłosy aż popluł się ze złości..>GIŃ!!!<Złożył pieczęcie by posłać brata do diabła. W amoku nie dostrzegł jednak iż Hirohito pozbierał się z ziemi i już przygotowywał odpowiedź.>
-KUMO-RYU KAENGIRI!<Zamachnął się mieczem a w stronę chłopaka pomknął łuk ognia.>
-Suiryūdan no Jutsu!<Odpowiedział białowłosemu...Smok, utworzony w całości z wody rozwarł paszcze i zaatakował.>
<Techniki minęły się wzajemnie..Suiton spadł na Hirotaro, Katon zaś ugodził w pierś Hirohito...>

Otrzymał propozycję dołączenia do Wioski Liścia.

Ranga- Jounin

Umiejętności
Tak na dobrą sprawę, nie miał jeszcze możliwości pokazania swoich umiejętności. Jak każdy ninja, rzuca shurikenami, senbonami i kunaiami. Choć jego ulubioną bronią jest zdecydowanie tonfa. Cechuje go duża szybkość, nie tyle ataku co składania pięczęci. Niektóre z jego jutsu wymagają ich naprawdę sporo. Hirohito potrafi wykonać je w o połowe krótszym czasie niż standardowy shinobi.

Genjutsu:
Kori Shinchū no Jutsu
Osoby, które wpadną w tę iluzję mają wrażenie krążenia w kółko po danym obszarze.

Poza tym podstawowe genjutsu jakimi posługują się wszyscy shinobi, typu rozproszenia czy też podmiany.

Taijutsu:
Shishi Rendan
Osoba wykonująca to Taijutsu znajduje się wraz ze swoim przeciwnikiem w powietrzu. W takiej pozycji atakujący ma większe pole możliwości. W trakcie lotu osoba znajdująca się pod ofiarą oddaje cztery silne uderzenia (zaczyna się kopnięciem z obrotu, po którym następuje potężne, uderzenie pięścią i jeden "napędzający" atak, mający zwiększyć prędkość spadającego ciała, aż w końcu cały atak wieńczony jest mocarnym szlagiem nogą tuż przy ziemi, co tylko zwielokrotnia efekt całej kombinacji ciosów).

Ninjutsu:
Daikōdan no Jutsu:
Ogromna wersja techniki Suiton: Suikōdan no Jutsu. W przypadku starcia się z inną techniką ninjutsu, rekin pochłania jej energię i rośnie w siłę, zadając jeszcze większe obrażenia.

Bakusui Shōha
Technika pozwalająca na wytworzenie ogromnych ilości wody, która może zostać użyta do wielu wodnych technik.

Daibakufu no Jutsu
Technika która koncentruje wodę w ogromny pierścień, a następnie uderza w przeciwnika. Technika jest tak silna że potrafi zniszczyć spore połacie terenu.

Hahonryū
Składowa technika Gufū Suika no Jutsu polegająca na wytworzeniu w dłoni małego wiru wody. Nie wiadomo czy posiada jeszcze jakieś inne zastosowanie.

Mizuame Nabara
Technika polegająca na wytworzeniu wielkiej kałuży kleistej substancji, która unieruchamia przeciwnika, jednakże skupie czakry w stopach zapobiega temu zjawisku.

Mizukagami no Jutsu
Użytkownik tworzy wielkie, płaskie "oczko wodne" naprzeciw oponenta. Technika działa tak jak lustro, które klonuje oponenta i jego aktualnie wykonywaną technikę. Powstałe twory atakują oryginały, a po przegranym starciu zamieniają się w wodę.

Mizurappa
Prosta technika polegająca na wypuszczeniu z ust silnego strumienia wody. Jest to podstawowa technika elementu wody. Siła strumienia jest zależna od ilości włożonej weń czakry.

Suigadan
Atak polegający na wytworzeniu wokół przeciwnika kilkunastu strumieni wody atakujących ze wszystkich stron. Jako, że promień rażenia wynosi aż 360 stopni, obrona przed tą techniką jest bardzo trudna, lecz nie niemożliwa.

Suijinheki
Technika defensywna osłaniająca użytkownika przed dowolnym atakiem przeciwnika. Polega ona na wytworzeniu pierścienia z wody wokół użytkownika.

Suiryūdan no Jutsu
Potężna technika elementu wody wytwarzająca smoka, który uderza w przeciwnika. Do jej użycia potrzeba zawiązać prawie 44 pieczęcie, jednakże Tobirama Senju potrafił to zrobić za pomocą jednej. Jak każda technika wodna potrzebne jest źródło wody w pobliżu, jednakże osoby o dużych umiejętnościach potrafią wykonać tą technikę wywarzając wystarczajacą ilość wody z własnej czakry.

Suiryūben
Tworzymy kulę wody nad naszą głową, z której wystrzeliwujemy bicze goniące naszych przeciwników.
W dowolnym momencie możemy nimi zakręcać, by ograniczyć skuteczność uników naszego przeciwnika do minimum. Jest to technika klonobójcza, ponieważ macek jest mnóstwo, a klon ma bardzo małe szanse na ucieczke.

Kuchiyose no Jutsu
Technika pozwalająca przyzwać na pole walki wybrane zwierzę, lub stworzenie. Przed wykonaniem techniki należy podpisać własną krwią specjalny kontrakt z danym gatunkiem zwierząt np. żabami by móc korzystać z ich usług.

Klanowe: ----

Summon: Posiada summona, jednak korzysta z jego pomocy niezwykle rzadko. Podpisał cyrograf w wieku 12 lat. Od tamtej pory wezwał bestie najwyżej 5 razy. Wielkich rozmiarów potwór, nazywa się Leviatan. Jego potężne szczypce są w stanie skruszyć najtwardsze skały, pluje wodnymi strumieniami i pociskami. Na końcu jego ogona znajduje się żądło jadowe. Twardy pancerz sprawia że trudno jest go zranić. Doskonale radzi sobie w walce zarówno w wodzie jak i na lądzie.
Jednak summon i jego przyzywający nie przepadają za sobą dlatego Hirohito korzysta z jego pomocy niezwykle rzadko.
http://img6.imageshack.us/img6/9066/leviatanbycmppanteond4t.jpg

Słabości i ograniczenia:
Darzy swojego brata, Hirotaro, bezgraniczną nienawiścią. Ta nienawiść to jego motor napędowy, zarazem jest także największą słabością młodego Hirohito. Z powodu brata, chłopak nigdzie nie potrafi zagrzać miejsca. Wystarczy najmniejszy dowód, wzmianka czy nawet plotka by młodzieniec porzucił wszystko w danym miejscu i ruszył w pościg.

Ekwipunek
Odkąd wkroczył w szeregi shinobich z liścia, posiada podstawowe eq jounina.
Nieodłączną częścią jego ekwipunku są jednak tonfy..nie byle jakie. Wykonane na specjalne zamówienie przez najlepszych kowali z Takumi. Klan Hanzo odwalił doskonałą robotę. Być może to dlatego Hirohito nawiązał nic porozumienia z Hattorim?
Tonfa x2
http://www.a2armory.com/images/kreonen-sword-large.jpg

Wygląd
http://api.ning.com/files/ra9zDzxC7jPddVzzrqK6hLADU6ZbY7SNU243zlwCMwtLhQTUwaXkLaaa79FK2PtgaXDWxk2CWWp0QiBeanfu5ZrUrWFXpUL3/o147610768.jpg?width=403&height=600

Osobowość
Dupek z niego, jednym słowem.

Ostatnio edytowany przez John Grimm (2013-03-30 22:45:12)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elektronikolsztyn.pun.pl www.habbo.pun.pl www.super-bakugany.pun.pl www.silverdefenders.pun.pl www.zumico.pun.pl